لوستر مدرن

لوستر جدید

لوستر مدرن » راهنمای خرید لوسترهای جدید و مدرن

اکثر افرادی که قصد طراحی دکوراسیون برای منزل و جاهای دیگر را دارند همواره دنبال طرح های مدرن و زیبا هستند. لوستر یکی از مهم ترین وسایل تجهیزات داخلی است که از نظر ظاهر و نوری که می دهد بسیار میتواند به زیبایی هر چه بیشتر فضا کمک کند. اگر قصد خرید یک لوستر مدرن و زیبا را دارید با شعرا نور در ارتباط باشید.

لوستر مدرن چیست و چه مزیتی دارد؟

سبک مدرن، به طراحی دکوراسیون فضاهای مختلف به شیوه ای زیبا و با استفاده از المان های نو و جدید گفته می شود. سبک مدرن مانند سبک کلاسیک از قواعد مشخص پیروی نمی کند و دست طراحان برای طراحی باز است؛ یعنی طراحان میتوانند از مواد مختلف زیادی به هر شیوه ای که میخواهند استفاده کنند و طرح های زیبا و مدرنی به وجود بیاورند.

لوستر مدرن یکی از مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون به سبک مدرن است؛ زیرا لوستر به سبب نور بخشی که دارد خیلی به چشم می آید و ظاهر آن میتواند هویت مکان را تغییر دهد. مزیت لوستر مدرن جدای از زیبایی که دارد سازگاری آن با محیط های مختلف است. به دلیل اینکه دست طراح در طراحی لوستر مدرن باز است، این لوسترها در مدل های بسیار متنوعی درست می شوند که در هر فضایی میتوان یکی از آنها را استفاده کرد. همچنین به این دلیل که اکثر افراد به استفاده از لوستر مدرن رو آورده اند روز به روز شاهد طرح های جدید و جذاب بیشتری هستیم که نیاز بازار را رفع کند.

همچنین یک مزیت دیگر قیمت لوستر مدرن است. به این دلیل که در بسیاری از آنها از مواد ارزان استفاده می شود و خیلی هم شلوغ و سنگین نیستند، قیمتشان میتواند به نسبت زیادی مناسب تر باشد.

سایر محصولات شعرا نور » آباژور و کنار سالنی 

انواع لوستر مدرن بر اساس شکل ظاهری و استفاده

لوسترها را میتوان به شیوه های متنوعی دسته بندی کرد؛ بر اساس ظاهر لوستر، بر اساس کارایی یا محل مورد استفاده، بر اساس جنس یا بر اساس قسمتی از منزل که قصد استفاده از لوستر را در آن داریم. در ادامه به معرفی و بررسی انواع لوستر مدرن می پردازیم.

لوستر دیواری مدرن

لوستر دیواری مدرن

لوستر دیواری یکی از انواع بسیار محبوب لوستر است که بیشتر به عنوان لوستر جانبی استفاده می شود. به دلیل قرار گیری لوستر دیواری بر دیوار که در کناره های هر فضایی هستند نمیتوان از آنها انتظار روشن کردن کل فضا را داشت، بلکه آنها میتوانند به عنوان لوستر کمکی برای فضاهای بزرگ، به عنوان چراغ خواب در اتاق خواب ها، به عنوان چراق سرویس های بهداشتی یا برای تزئینات و زیبایی در بخش های خاصی استفاده کرد.

لوستر مدرن دیواری لوستر دیواری ای است که در طرح های مدرن تولید می شود و در همخوانی کامل با دیگر المان های طراحی مدرن جلوه زیبایی به هر فضایی می بخشد. اما استفاده از لوستر دیواری تنهابه درون منزل خلاصه نمی شود، در خیلی از فضاهای بیرونی، لوسترهای دیواری مدرن به زیبایی نمای ساختمان ها کمک می کنند.

لوستر شاخه ای مدرن

لوستر شاخه ای مدرن

لوسترهای شاخه ای لوسترهای عمومی هستند که بیشتر از سایر لوسترها استفاده می شوند. لوستر شاخه ای به شاخه های خود شناخته می شود که هر چه تعداد آنها بیشتر باشد لوستر نور بیشتری دارد و باید در فضاهای بزرگتری استفاده شود و برعکس. تعداد شاخه ها از تعداد خیلی کم شروع می شود و اگر خیلی زیاد شود به صورت طبقاتی قرار میگیرد که از لوسترهای طبقاتی در فضاهای خیلی بزرگ میتوان استفاده کرد. 

هر چند که هنوز هم بخش بزرگی از لوسترهای شاخه ای در مدلهای کلاسیک درست می شوند، اما لوستر مدرن شاخه ای راه خود را باز کرده است و امروزه میتوان به راحتی لوسترهای شاخه ای مدرن در تعداد شاخه های مختلف و در طرح های متنوع خرید که با سایر تجهیزات مدرن منزل همخوانی داشته باشد.

لوستر سقفی مدرن

لوستر سقفی مدرن

لوسترهای سقفی لوسترهای کاربردی هستند که به سبب مناسب بودنشان در فضاهای مختلف و به ویژه فضاهایی با سقف کوتاه استفاده می شوند. لوسترهای سقفی که مستقیم به سقف میچسبند به طور گسترده و زیاد در آپارتمان ها استفاده می شوند و کار نورپردازی را بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کنند انجام می دهند.

لوستر مدرن سقفی لوستر سقفی ای است که با طراحی زیبا و مدرن خود به دکوراسیون های مدرن کمک می کند. در لوستر سقفی لامپ ها خیلی مهم هستند و استفاده از لامپ های زیبا و جذاب مدرن میتواند تاثیر زیادی در زیبایی لوستر داشته باشد. زیباترین لوسترهای سقفی لوسترهای مدرنی هستند که از عناصر مختلف با اندازه ای مناسب در آنها کار شده است.

لوستر آویز مدرن

لوستر آویز مدرن

از مدرن ترین لوسترها میتوان به لوستر آویز اشاره کرد. این لوستر یا چراغ آویز را میتوان به شکل های بسیار متنوع و مختلفی استفاده کرد. لوستر یا چراغ آویز میتواند شامل یک یا چند بخش باشد که آن بستگی به سلیقه طراح آن دارد.

لوستر مدرن آویز لوستر آویزی است که به شکل مدرن تولید می شود و از انواع مواد میتوان در ساخت آن استفاده کرد. یکی از مواردی که در بسیاری از لوسترهای مدرن آویز میتوان مشاهده کرد لامپ هایی با حباب های جذاب است. حباب هایی که در شکل های مختلف هستند و جلوه متفاوتی به این لوسترهای آویز مدرن می دهند.

استفاده از لوستر آویز نه تنها در منازل بلکه در فضاهای عمومی مانند رستوران ها و کافی شاپ ها نیز زیاد دیده می شود.

لوستر کریستالی مدرن

لوستر کریستالی مدرن

کریستال از گذشته یکی از اصلی ترین بخش های لوسترهای مختلف بوده است و همچنان محبوبیت زیادی دارد. کریستال میتواند نور را به شکل زیبایی بازتاب دهد که باعث زیباتر شدن نور و محیط می شود.

با وجود اینکه کریستال یکی از بخش های مهم لوسترهای کلاسیک است اما به خوبی جای خود را در میان طرح های مدرن نیز باز کرده است. به طوری که لوستر مدرن کریستالی امروزه جزو لوسترهای پر فروش است. 

نوع و اندازه کریستال نقش پر رنگی در شکل کلی لوستر دارد که باید در طراحی مدرن لوستر در نظر گرفته شود.  زیباترین لوسترهای مدرن کریستالی آنهایی هستند که به تناسب در آنها از المان های مختلف استفاده شده باشد.

لوستر خطی مدرن

لوستر خطی مدرن

لوسترهای خطی نیز از جمله لوسترهای ذاتا مدرنی هستند که استفاده از آنها در سالهای اخیر رو به افزایش است. تفاوت این لوستر با سایر لوسترها و چراغ ها حالت فیزیکی آن است که بجای آنکه شعاعی و به حالت دایره باشد به صورت خطی و طولی است. همین امر باعث می شود استفاده از آن در فضای مختلف مناسب باشد؛ در فضاهایی که نیاز است نور به بخش بیشتری از محیط به طور برابر انتقال یابد مانند بالای میز غذاخوری.

اکثرا در محیط هایی با دکوراسیون مدرن از لوستر خطی استفاده می شود زیرا لوستر خطی به سبب شکل غیر عرف خود ذاتا مدرن است و میتواند همخوانی خوبی با سایر المان های مدرن برقرار کند. بسته به اندازه فضا میتوان لوستر خطی با طول بیشتری داشت که این یکی از مزایای این لوستر است.

تماس با شعرا نور

لوستر یکی از مهم ترین بخش های هر فضایی است که به شدت می تواند در ظاهر تاثیرگذار باشد. هدف شعرا نور این است به شما کمک کند مناسب ترین لوستر را با توجه به نیاز خود تهیه کنید. تنوع در ارائه محصولات داخلی و خارجی توسط ما این امکان را به شما می دهد تا در میان رنج وسیعی از لوسترهای زیبا بهترین لوستر را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت های به روز محصولات و مشاوره رایگان ما برای خرید لوستر با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-33972729      09123430796

همچنین می توانید با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

لوستر چوبی مدرن

چوب یکی از مهم ترین مواد در طراحی مدرن دکوراسیون است. بسیاری از طراحان مدرن به تناوب از مدل های مختلف چوب استفاده می کنند که باعث زیبایی زیادی می شود؛ زیرا انسان ها از گذشته ارتباط خوبی با چوب داشته اند و به ظاهر آن علاقه مند اند. چوب که در طراحی کلاسیک جایی نداشت یا خیلی محدود استفاده می شد با آمدن طرح مدرن دوباره جای خود را در منازل پیدا کرد.

لوستر مدرن فلزی

در صنعت روشنایی و لوستر، از فلز بسیار زیاد استفاه می شود. فلزهایی مانند برنز، آلومینیوم، برنج و یا آلیاژهای فلزی دیگر که در لوسترها استفاده می شوند، بعضا در لوسترهای مدرن نیز استفاده می شوند. اما بر خلاف لوسترهای کلاسیک استفاده از فلز در آنها متفاوت است. لوسترهای مدرن فلزی در کنار سایر اجزا مانند کریستال استفاده زیادی دارند.

لوستر مدرن smd

 SMD که مخفف SURFACE MOUNTED DEVICE که به معنای قطعات نصب شده روی سطح می باشد. لوسترهای SMD لوسترهایی هستند که به عنوان لامپ از لامپ های محبوب SMD که بسیار کم مصرف اند در آنها استفاده شده است. لوستر SMD مدرن به سبب کم مصرف بودن و شکل های ظاهری جذاب بسیار مورد استفاده اند.

لوستر مدرن اروپایی

لوسترهای اروپایی از قدیم محبوبیت زیادی داشته اند و اکنون نیز همچنان لوسرهای اروپایی مدرن در بین افراد طرفدار زیاد دارد. لوسترهایی مانند باکارا فرانسه یا مورانو ایتالیا و مانند اینها که از قدیم بوده اند و امروزه با ارائه طرح هایی مدرن توانسته اند همچنان جای خوبی در بازار لوستر در ایران داشته باشند. همچنین لوسترهای اروپایی در ایران تولید داخل می شوند تا هزینه کمتری داشته باشند.

قسمت های مختلف هر فضایی و از جمله منازل شخصی هر کدام لوستر متفاوتی نیاز دارند. مطمئنا لوستری که برای آشپزخانه استفاده می شود باید از لوستر اتاق خواب متفاوت باشد تا فضای دلنشین به وجود بیاید. برای راهنمایی کامل هنگام خرید لوستر برای قسمت های مختلف منزل میتوانید با مشاوران شعرا نور در ارتباط باشید.

لوستر مدرن آشپزخانه

آشپزخانه یکی از قسمت های بسیار مهم منازل است و به نوعی قلب خانه است. چراغ ها و لوسترهایی که در آشپزخانه استفاده می شوند از چند جنبه اهمیت دارند مانند اینکه باید نور خوبی داشته باشند تا به راحتی بتوان در آن آشپزی کرد و یا اینکه اگر آشپزانه محل خوردن غذا نیز هست باید جذاب و راحت باشد. در کل استفاده از لوسترهای مدرن به خوبی با فضای مدرنی که اکثر آشپزخانه ها امروزه دارد بهتین انتخاب است.

لوستر مدرن اتاق خواب

اتاق خواب به دلیل ماهیت آن که قرار است محط آرامش بخش و راحتی برای فرد باشد دارای اهمیت زیادی است. اتاق خواب شخصی ترین مکان زندگی افراد است و ظاهر آن باید با توجه به سلیقه شخصی باشد. در سالهای اخیر طرح های مدرن دست افراد را در انتخاب ظاهر اتاق خواب ها باز گذاشته اند و چراغ ها و لوسترهای مدرنی که برای آنها استفاده می شوند نیز دارای تنوع زیادی هستند تا پاسخگوی هر سلیقه ای باشند. 

لوستر مدرن پذیرایی

پذیرایی یا حال منازل عموما بزرگترین قسمت های خانه هستند که در صورتی که نورپردازی خوبی نداشته باشند اصلا زیبا نخواهند بود. اکثر افرد امروزه از منازلی با پذیرایی های مدرن برخوردار هستند که لوسترهایمدر میتوانند گزینه خوبی باشند که به طرح خانه ها بییند. لوسترهای پذیرایی مدرن برخلاف همتایان کلاسیک خود ز قواعد مشخصی پیروزی نمی کنند و در مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند.

سایر خدمات شعرا نور » لوستر دست دو

تولید کننده لوستر مدرن

شعرا نور به عنوان تولید کننده انواع لوستر مدرن در ایران فعالیت می کند. لوسترهای تولید شده در شعرا نور با توجه به نیاز بازار و سلیقه افراد است و تلاش بر این است که لوسترهایی خاص مخصوص مشتریان خاص تولید شود تا افراد حس خوبی از خرید خود داشته باشند. محصولات تولیدی شعرا نور دارای خدمات پس از فروش حرفه ای هستند و همچنین با وجود مرکزیت شعرا نور در لاله زار تهران این لوستر ها به تمام ایران ارسال می شوند.

لوستر کلاسیک مدرن

در دنیای لوستر، لوسترهایی هستند که میان لوسترهای مدرن و کلاسیک قرار می گیرند و اصطلاحا به آنها لوستر نئوکلاسیک می گویند. لوسترهای نئوکلاسیک لوسترهایی هستند که به شیوه و ظاهر مدرن اما با قوانین و قواعد لوسترهای کلاسیک تولید می شوند. طراحی نئو کلاسیک از جمله طرح های خاصی است که بین همه محبوبیت ندارد اما افراد خاصی هستند که با این طرح میتوانند فضاهای بسیار دلنشینی را به وجود بیاورند. برای آشنایی بیشتر با دکوراسیون نئوکلاسیک میتوانید این مطلب نمناک را درباره آن بخوانید.

لوستر مدرن فانتزی

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید لوستر مدرن هستند دنبال طرح های فانتزی و خاص میگردند. لوسترهای مدرن فانتزی لوسترهایی هستند که با لوسترهای کلاسیک فاصله زیادی دارند، یعنی طرح های آنها بسیار نوآورانه و ساختار شکنانه است. استفاده از المان های جذاب در این لوسترها باعث می شود هر بیننده ای آنها را جالب بیابد. استفاده از لوسترهای فانتزی در سالهای اخیر بسیار افزایش یافته است و افرادی که دنبال دکوراسیون خاص میردند بیش از همه از آن استفادهمی کنند.

برای سفارش و خرید انواع لوستر مدرن و جدید با شماره 09123430796 در ارتباط باشید.

قیمت لوستر مدرن

قیمت لوستر مدرن

لوسترهای مدرن در تنوع بسیار زیادی تولید می شوند که همین امر باعث می شود قیمت آنها رنج متنوعی را شامل شود. دلایل مختلفی مانند مواد به کار رفته در لوستر، برند تولید کننده لوستر، ایرانی بودن یا خارجی بودن و اندازه بزرگی یا کوچکی لوستر همه در قیمت یک لوستر تاثیرگذار هستند. 

لوسترهای مدرنی که ساده اند و حالت مینیمال دارند و از مواد کمی در آنها تشکیل شده است به مراتب قیمت ارزان تری از همتایان پیچیده تر خود که پر از مواد مختلف اند دارند. 

اما یک نکته مهم که باید به آن توجه داشت این است که بهترین لوستر مدرن پیچیده ترین یا گران ترین آن نیست؛ بلکه شما باید با توجه به فضایی که میخواهید لوستر را در آن استفاده کنید اقدام به خرید لوستر کنید. برای هر فضایی لوستر خاصی بهترین نتیجه ممکن را می دهد. 

برای اطلاع کامل از قیمت انواع لوستر مدرن با شعرا نور در ارتباط باشید. مزیتی که شعرا نور به مشتریان خود ارائه می دهد امکان مشاوره رایگان آن است. به این صورت که شما عکسی از محل مورد نظرتان برای نصب لوستر می فرستید و همکاران ما به صورت کارشناسی به شما راهنمایی می کنند چه لوستری برای آنجا مناسب ترین است.

شرکت لوستر مدرن

شرکت فروش لوستر مدرن شعرا نور با سال های سال تجربه در زمینه تولید، واردات و عرضه انواع لوستر جدید توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. شرکت شعرا نور با برخورداری از تولیدی داخلی میتواند انواع لوسترهای زیبا و مدرن را بر اساس نیاز مشتریان تولید کند، و همچنین با واردات لوسترهای روز دنیا نیاز دسته دیگری از افراد را بر طرف می کند. برای تهیه انواع لوستر جدید و مدرن میتوانید با شماره های مندرج در طفحه تماس بگیرید.

برترین کیفیت

مشاوره تخصصی رایگان

قیمت مناسب

ارسال به تمام نقاط

سوالات متداول درباره لوستر

سوالات متداول FAQ

لوسترهای کلاسیک از قواعد مشخصی پیروی می کنند و عموما از فلز و کریستال درست می شوند. در حالیکه در لوستر مدرن طرح ها بسیار متنوع تر است و از مواد مختلفی در طراحی و ساخت لوستر استفاده می شود و ظاهر لوستر نیز مدرن است.

لوستر مدرن شاخه ای، لوستر مدرن آویز، لوستر مدرن دیواری، لوستر مدرن سقفی، لوستر مدرن کریستالی و لوستر مدرن خطی از جمله مدل ها هستند.

تفاوت معنا داری نمی توان بین لوستر خارجی و ایرانی پیدا کرد زیرا در ایران لوسترهایی زیادی با اهلام از لوسترهای خارجی و مشابه آنها ساخته می شوند. تنها ممکن است برندهای برتر لوستر خارجی به دلیل وارداتی بودن قیمت بیشتری از مدل های ایرانی مشابه داشته باشند که البته بسیاری به دلیل با اصالت بودن به آنها بیشتر علاقه مندند.

برای اطلاع از قیمت انواع لوستر مدرن و مقایسه محصولات مختلف میتوانید با شماره 09123430796 تماس بگیرید تا با مشاوران شعرا نور صحبت کنید.

‫5/5 (2 امتیاز )