لوستر باکارا

نمونه کار شعرا نور

در حالی که دنیای امروز پر از طرح های جدید و مدرن برای لوستر است اما هنوز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان کریستال و لوستر در دنیا توانسته در بازار پر رقابت لوستر باقی بماند و روز به روز نیز بر محبوبیت خود بیافزاید. لوستر باکارا فرانسه که امروزه در دنیا و در ایران یکی از لوسترهای محبوب است با قدمتی به طول چند قرن چشمان عاشقان زیبایی را خیره کرده است. در ادامه به معرفی این لوستر و انواع مدل های آن می پردازیم.

باکارا-مشکی-کریستال-24-شعله

همه چیز درباره لوستر باکارات فرانسه

باکارا یا باکارات (baccarat) پیش از هر چیز به کریستال های خود مشهور است. اما داستان شکل گیری آن چه بود؟ در سال 1764 و در حدود 250 سال پیش شاه فرانسه لویی پانزدهم اجازه تاسیس کارخانه ای را در قسمت باکارا در شمال شرق فرانسه داد که وظیفه این کارخانه تولید شیشه کاری های مختلف و زیبا بود. به طور کلی کارخانه باکارا در این مدت به تولید شیشه های زیبا و طرح دار، آینه ها، لیوان ها و ظروف شیشه ای پرداخت تا سال 1816 که به سمت تولید کریستال رفت. 

شیشه ها و کریستال های تولید شده باکارا جزو بهترین و گران ترین ها در آن زمان بودند و تنها در قصرها و برای اشراف استفاده می شدند و سایر مردم توانایی تهیه آنها را نداشتند. اما از اواسط قرن 20 میلادی باکارا در کشورهای دیگه دنیا شروع به تولید کریستال و لوستر کرد و کم کم با زیاد شدن آن تهیه اش برای مردم آسان شد و در نتیجه خیلی سریع محبوبیت فزاینده ای یافت.

اما هنوز هم این لوستر جزو لوسترهای گران قیمت بازار محسوب می شود.

باکارا برخلاف لوسترهایی که امروزه بسیار می بینیم و فقط قصدشان فروش بیشتر و درامد بالاست همچنان متعهدانه کیفیت را فدا نکرده است. با توجه به قیمت بالای آن میتوان گفت این لوستر مناسب هر کسی نیست و مناسب افرادی است که به زیبایی و اصالت اهمیت بسیاری می دهند.

انواع لوستر باکارات فرانسه

لوسترها انواع مختلفی دارند که در بخش های مختلف ساختمان ها استفاده می شوند. مهمترین انواع لوسترها شامل لوستر سقفی، لوستر دیواری، لوستر شاخه ای، لوستر آویز، لوستر طبقاتی و لوستر خطی می شود که باکارا همه این مدل ها را دارد. در ادامه به معرفی مختصر آنها می پردازیم.

لوستر سقفی تهران

لوستر سقفی باکارات

لوستر سقفی یکی از لوسترهای مدرنی است که امروزه کاربرد زیادی دارد. به دلیل کوتاه بودن سقف ها در خیلی از منازل استفاده از لوستر سقفی توصیه می شود، زیرا لوستر سقفی بدون هیچ فاصله ای به سقف میچسبد و فضای زیادی را اشغال نمی کند. همچنین لوستر سقفی برای راهرو زیاد استفاده می شود چون راهرو ها معمولا فضای زیادی ندارند و لوستر سقفی بدون پر کردن فضای زیاد راهرو را نورپردازی می کند. لوسترهای سقفی باکارات در مدل های مختلف و متنوع تولید می شوند که اگر قصد خرید لوستر سقفی داشته باشید میتوانید در نظر بگیرید.

خرید لوستر شاخه ای

لوستر شاخه ای باکارات

لوستر شاخه ای معروف ترین مدل لوستر و رایج ترین آن در ایران است. خیلی از ما هنگام شنیدن لوستر تصوری که از آن داریم همین لوستر شاخه ای است از این جهت این لوستر در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی تولید می شود. دسته بندی این لوستر بر اساس تعداد شاخه یا به اصلاح شعله آن است. هر چه فضا بزرگتر باشد و نیاز به نور بیشتری باشد تعداد شاخه ها باید بیشتر باشد، و در شرایطی که فظا خیلی بزرگ است میتوان از لوستر شاخه ای طبقاتی استفاده کرد. بیشترین تنوع لوسترهای باکارا نیز در همین مدل شاخه ای آن است که از گذشته بسیار محبوبیت بالایی داشته است. برای دیدن و خرید انواع لوستر شاخه ای مدرن اروپایی از جمله باکارا با شعرا نور در ارتباط باشید.

دیوارکوب باکارا

لوستر دیواری باکارات

لوستر دیواری یا چراغ دیوارکوب از گذشته برای دیوارها استفاده میشده و از نظر کاربرد و شکل ظاهری تفاوت قابل توجهی با سایر لوسترها دارد. دیوارکوب ها عمدتا اندازه کوچکی دارند و تعداد چراغ هایشان خیلی زیاد نیست. خیلی وقت ها به عنوان چراغ خواب انتخاب می شوند اما خیلی وقت ها در پدیرایی و به عنوان کمک کننده به لوستر اصلی مورد استفاده قرار می گیرند. لوستر دیواری پذیرایی باید اما هماهنگی خوبی با لوستر اصلی پذیرایی داشته باشد که با انتخاب باکارا برای این دو این اتفاق می افتد.

لوستر آویز

لوستر آویز باکارات

لوستر آویز نیز یکی دیگر از لوسترهای مدرن و شیک است که بیشتر مناسب استفاده در طراحی مدرن است. به صورت کلی در این نوع لوستر چراغ و لامپ از سقف آویزان می شود و به شکل های منحصر به فرد و زیبا فضا را روشن می کند. لوسترهای آویز تنوع زیادی دارند و دست طراحان برای مدل های مختلف طراحی باز است. لوسترهای آویز باکارا آمیخته ای از طراحی کلاسیک و سنتی هستند که توانسته اند کلاس گذشته را به خوبی در طراحی مدرن پیاده کنند.

لوستر باکارا فرانسه

لوستر طبقاتی باکارات

این لوستر به این صورت است که چراغ ها و شاخه های لوستر در بیش از یک طبقه قرار دارند که این امر باعث می شود لوستر تعداد بیشتری چراغ را در خود جای دهد و در نتیجه لوستر نور بیشتری داشته باشد. لوستر های طبقاتی بیشتر برای مکان های با سقف های خیلی بلند و بزرگ مانند تالارها استفاده می شوند. لوسترهای طبقاتی باکارا به جهت تجللی بودن برای مکان های خیلی شیک مناسب اند.

لوستر خطی باکارا

لوستر خطی باکارات

یکی از لوسترهای بسیار پرکاربرد لوسترهای خطی یا لاینر هستند که به سبب ظاهر و ویژگی خطی بودنشان در محیط های مختلف استفاده می شوند. در این لوسترها بر خلاف اکثر لوسترهای رایج چراغ ها به صورت شعاعی قرار نگرفته اند بلکه در یک ردیف و به خط قرار دارند. کاربرد این لوستر در بالای میز غذاخوری، بالای اپن یا جزیره آشپزخانه یا در فضاهای دیگری که طول زیادی دارند است. لوسترهای خطی باکارا از جمله پر تقاضا ترین های باکارا است.

تماس با شعرا نور

لوستر یکی از مهم ترین بخش های هر فضایی است که به شدت می تواند در ظاهر تاثیرگذار باشد. هدف شعرا نور این است به شما کمک کند مناسب ترین لوستر را با توجه به نیاز خود تهیه کنید. تنوع در ارائه محصولات داخلی و خارجی توسط ما این امکان را به شما می دهد تا در میان رنج وسیعی از لوسترهای زیبا بهترین لوستر را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت های به روز محصولات و مشاوره رایگان ما برای خرید لوستر با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-33972729      09123430796

همچنین می توانید با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

قطعات لوستر باکارات

هر لوستری از قطعات مخصوص به خود تشکیل می شود و با توجه به نوع لوستر این موارد متفاوت است. به طور کلی قطعات لوستر ها شامل بدنه و تنه اصلی لوستر، کریستال های لوستر، لامپ ها و چراغ ها، سرپیچ و در بعضی لوسترها کلاهک یا شید می شود.

در لوستر باکارا یا باکارات قطعه اصلی که به لوستر زیبایی می بخشد کریستال آن است که منحصر به فرد و فقط مخصوص باکارا است. همچنین لوسترهای باکارا را میتوان با کلاهک زیبای آن استفاده کرد که کلاس ویژه ای به آن می بخشد. 

یکی از وظایفی که شعرا نور برای خود مسلم می داند ترک نکردن مشتری بعد از خرید است. خدمات پس از فروش مجموعه شعرا نور به جهت راحتی و آسودگی افراد شامل نصب و پیاده سازی لوستر در محل و فروش انواع قطعات لوستر می شود.

خرید لوستر طرح باکارا فرانسه

لوستر باکارات ایرانی

از آنجایی که لوستر باکارا یک لوستر وارداتی و خاص است قیمت بالایی پیدا می کند که تهیه آن را به خصوص در درون ایران برای مردم مشکل می کند. از این رو ما در شعرا نور تصمیم به تولید این لوستر محبوب گرفتیم. تمام تلاش ما بر این است که کیفیت بالای این لوستر را تماما حفظ کنیم به گونه ای که تفاوت آن از لوستر باکارا فرانسه مشخص نباشد. با وجود هر دو نوع لوستر باکارا شما میتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و هر کدام که می پسندید را سفارش دهید. 

لوستر باکارا ایرانی تولید شده در شعرا نور در مدل های مختلف و دارای تضمین کیفیت محصول است.

شعرا نور: مرکز فروش لوستر باکارات

شعرا نور به عنوان مرکز خرید لوستر در تهران فعالیت گسترده ای در زمینه لوستر و تزئینات زیبایی داخلی دارد. واردات لوسترهای با کیفیت خارجی، تولید لوستر های زیبای داخلی، خرید و فروش لوستر دسته دو، فروش قطعات و لوازم جانبی لوستر و مشاوره داخلی منازل از جمله فعالیت های این مرکز است. 

اما شعرا نور را خیلی از افراد به خاطر باکارا می شناسند. کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث شده است که هر که قصد خرید لوستر باکارات را داشته باشد حتما شعرا نور را به عنوان یکی از گزینه های اصلی در نظر داشته باشد.

قیمت لوستر باکارات

قیمت لوستر باکارات

همانطور که جلوتر اشاره شد لوستر باکارات جزو لوسترهای ویژه و گران قیمت بازار است که مناسب فضاهای بسیار شیک و ویژه است. بی شک افرادی که زیبایی را تحسین می کنند اما این هزینه را هزینه ای منطقی در برابر کیفیت و زیبایی باکارا خواهند دانست.

اما لوستر باکارا ایرانی تولید شده در شعرا نور به جهت پایین آوردن هزینه خرید برای افراد در ایران عرضه می شود که سعی شده با همان کیفیت تولید شود. برای اطلاع از قیمت لوستر باکارا تولید داخل و وارداتی با شعرا نور در ارتباط باشید.

برترین کیفیت

مشاوره تخصصی رایگان

قیمت مناسب

ارسال به تمام نقاط

سوالات متداول درباره لوستر

سوالات متداول FAQ

باکارات یکی از کارخانه های قدیمی تولید کننده لوستر و کریستال در فرانسه است که در ابتدا فقط برای استفاده اعیان و اشراف بود اما امروزه در اختیار همه ی مردم قرار گرفته و میتوانند هنگام خرید لوستر آن را در نظر داشته باشند.

لوستر باکارا در دسته لوسترهای گران قیمت طبقه بندی می شود که به دلیل مواد مورد استفاده در آن و کیفیتش است. در گذشته که با دست درست می شدند قیمت بسیار بالایی داشتند اما امروزه با صنعتی شدن و گسترده شدن درست کردنشان آسان تر و در نتیجه قیمتشان کم شده است. همچنین نوع ایرانی آن که تولید شده شعرا نور است نسبت به مدل وارداتی قیمت ارزان تری دارد.

باکارا در همه مدل های معروف لوستر مانند شاخه ای، آویز، سقفی، دیواری، خطی و طبقاتی موجود است. میتوانید برای دیدن تمام مدل های آن با شعرا نور در ارتباط باشید.

این لوستر به صورت سنتی در فرانسه تولید میشد اما در قرن 20 گسترش یافت و ابتدا در آمریکا و سپس در مکان های دیگر تولید شد. در ایران نیز شعرا نور با دقت و با کیفیت نسخه ایرانی این لوستر را تولید می کند.

‫5/5 (1 امتیاز )
خانه
محصولات شعرانور
نمونه کارهای نصب شده
لوستر دست دوم
لوستر باکارا
لوستر کریستالی
لوستر کلاسیک
لوستر مدرن
لوستر سقفی
لوستر دیواری
لوستر شاخه ای
لوستر آویز
لوستر خطی
آباژور و کنارسالنی
لوستر پذیرایی
لوستر اتاق خواب
درباره ما
تماس با ما